Goed nieuws voor starters op de woningmarkt!
02 juli 2009
De raad van de gemeente Dinkelland heeft op 23 maart 2009 de starterslening Dinkelland ingesteld.
De starterslening is een aanvulling op de eerste hypotheek en overbrugt het verschil tussen de aankoopkosten van het huis en het bedrag dat de starter op dat moment kan lenen. De eerste drie jaar is de starterslening renteloos en aflossingsvrij. Veelal jonge huishoudens, die voor het eerst een woning willen kopen, krijgen met de starterslening een financiële steun in de rug. De lening geldt voor de aankoop van een bouwkavel/bouw huis maar ook voor de koop van een bestaande woning.
Op 9 juli 2009 houd de gemeente Dinkelland een informatiebijeenkomst over deze starterslening in het gemeentehuis te Denekamp.
Om 19.00 uur zijn met name (toekomstige) starters op de woningmarkt van harte welkom bij deze informatiebijeenkomst. Ook andere belangstellenden zijn uiteraard welkom. Eerst wordt er een algemene toelichting gegeven op de Starterslening. Daarna is er gelegenheid tot het stellen van individuele vragen en persoonlijke gesprekken.
Dus wilt u binnenkort een bouwkavel of bestaande woning kopen dan kan de starterslening u misschien helpen de financiering daarvoor rond te krijgen.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de gemeente Dinkelland Katharina Bach van de afdeling Ontwikkeling.
Bron: gemeente Dinkelland